Віншуем Вераніку
29.03.2022
Віншуем Лявіцкую Вераніку, вучаніцу 10 "Б" класа, якая выйшла ў фінал алімпіяды па беларускай мове ад БДПУ імя Максіма Танка. 9 красавіка фіналісты запрашаюцца ў Мінск на філалагічны факультэт БДПУ імя Максіма Танка.
Министерство образования Республики Беларусь
Управление по образованию, спорту и туризму Вилейского райисполкома
Государственное учреждение образования
"Средняя школа № 3 г.Вилейки имени В.Л.Сосонко"
Віншуем Лявіцкую Вераніку, вучаніцу 10 "Б" класа, якая выйшла ў фінал алімпіяды па беларускай мове ад БДПУ імя Максіма Танка. 9 красавіка фіналісты запрашаюцца ў Мінск на філалагічны факультэт БДПУ імя Максіма Танка.